Pracuj z nami

Medest to kameralny gabinet medycyny estetycznej w centrum Zduńskiej Woli. Koncentrujemy się prowadzeniu zabiegów i holistycznych terapii, które pomagają naszym Pacjentom skutecznie i bezpiecznie pozbywać się problemów natury estetycznej.

Tworzymy zgrany zespół ekspertów, który poza codzienną pracą w gabinecie przykłada dużą wagę do poszerzania wiedzy w ramach szkoleń i certyfikacji. Pracujemy na najwyższej jakości technologiach i preparatach, które zapewniają największą skuteczność, ale jednocześnie dbają o dobre samopoczucie Pacjenta w trakcie i po zabiegu.

Nasz gabinet

Nasz gabinet zyskał zaufanie szerokiej grupy Pacjentów i, aby odpowiedzieć na ich rosnące potrzeby, sukcesywnie powiększamy zespół.

Aktulanie szukamy

Aktualnie poszukujemy osoby, która z jednej strony wesprze naszych Pacjentów w codziennym kontakcie z gabinetem, a z drugiej – będzie chciała związać się z nami na dłużej w roli kosmetologa, wykonującego zabiegi z oferty gabinetu.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wyślij do nas swoją aplikację, jeżeli:

  • Rozwijasz swoją karierę na ścieżce medycyny estetycznej (ukończyłaś/eś licencjat, jesteś w trakcie studiów magisterskich, a być może masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe)
  • Cenisz odpowiedzialność, samodzielność, profesjonalizm i z dużym zaangażowaniem podejmujesz zawodowe wyzwania
  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu kosmetologii, którą chcesz rozwijać w teorii i praktyce
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, a twoja otwartość i pozytywne podejścia ułatwiają ci komunikację z ludźmi
  • Chcesz znaleźć miejsce pracy, z którym zwiążesz się na dłużej i w którym zbudujesz swoją markę osobistą na rynku medycyny estetycznej.

Pracuj z nami, jeżeli szukasz:

  • Profesjonalnego środowiska pracy, w którym możesz liczyć na rzetelną wiedzę, praktyczne doświadczenie, szkolenia i certyfikacje
  • Możliwości do testowania i zdobywania umiejętności w pracy z rozwiązaniami najnowszej generacji
  • Rzetelnego przygotowania do pracy na sprawdzonych technologiach i preparatach, które będzie wykorzystywać podczas zabiegów pod czujnym okiem naszych ekspertów
  • Przyjaznej atmosfery pracy, w której odnajdziesz swoje miejsce i poczujesz się członkiem załogi.

Formularz kontaktowy

Możesz dołączyć CV do wiadomości
Max - 5 MB, dozwolone rodzaje plików - jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx