O nas

Pracujemy w myśl zasady, że piękne i estetyczne jest tylko to, co wygląda naturalnie. Każdy Pacjent podczas konsultacji w naszym gabinecie otrzymuje pełną informację o diagnozie, rekomendowanej metodzie leczenia i spodziewanych efektach.

Zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, mając na uwadze to, że efekt musi odpowiadać oczekiwaniom Pacjenta a błędy mogą zniweczyć końcowy efekt naszych działań. Jeżeli jednak naszym zdaniem istnieje ryzyko, że procedura medyczna, którą życzy wykonać u siebie Pacjent nie odpowie jego oczekiwaniom na jego potrzebę, nie wahamy się przedstawić naszej opinii oraz alternatywnych rozwiązań.

Nasze
Zasady

Najwyższe standardy
jakości i bezpieczeństwa

W naszym gabinecie każdy Pacjent może liczyć na kompleksową i profesjonalną opiekę lekarską i kosmetologiczną. Pracujemy na najwyższej jakości technologiach i preparatach, które zapewniają skuteczność, jednocześnie dbając o dobre samopoczucie Pacjenta w trakcie i po zabiegu.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i sprawdzamy innowacje technologiczne na rynku medycznym. Zanim wybierzemy nowy sprzęt – testujemy go i sprawdzamy, jakie przynosi efekty.

Estetyka i naturalność

Pracujemy w myśl zasady, że piękne i estetyczne jest tylko to, co wygląda naturalnie. Każdy Pacjent podczas konsultacji w naszym gabinecie otrzymuje informację o diagnozie, rekomendowanej metodzie leczenia i spodziewanych efektach.

Zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, mając na uwadze to, że efekt musi odpowiadać oczekiwaniom Pacjenta. Jeżeli jednak istnieje ryzyko, że procedura medyczna, którą chce wykonać Pacjent, nie odpowie na jego potrzebę, nie wahamy się przedstawić naszej opinii oraz alternatywnych rozwiązań.

Zrozumienie i rozmowa

W codziennych kontaktach z Pacjentem stawiamy mocny akcent na zrozumienie i szczerą rozmowę. Uważamy, że każdy, niezależnie od powodu wizyty w gabinecie lekarskim, ma prawo zadawać pytania i oczekiwać wyjaśnień dotyczących procedur medycznych. 

Naszą rolą, oprócz prawidłowej diagnozy i wykonania odpowiedniego zabiegu, jest także przeprowadzenie merytorycznej konsultacji, która da Pacjentowi komfort wiedzy i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi
eksperci

Dariusz Ziółkowski

Dariusz Ziółkowski

Piękne i estetyczne jest tylko co, to co wygląda naturalnie. W mojej pracy nigdy nie proponuję zabiegów, które nie przyniosą oczekiwanych efektów lub nie są w pełni bezpieczne dla Pacjenta.
arrow-down

W codziennych kontaktach z Pacjentem stawiamy mocny akcent na zrozumienie i szczerą rozmowę. Uważamy, że każdy, niezależnie od powodu wizyty w gabinecie lekarskim, ma prawo zadawać pytania i oczekiwać wyjaśnień dotyczących procedur medycznych.

Nasza rola

Naszą rolą, oprócz prawidłowej diagnozy i wykonania odpowiedniego zabiegu, jest także przeprowadzenie merytorycznej konsultacji, która da Pacjentowi komfort wiedzy i poczucie bezpieczeństwa.

Dyplomy

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny, specjalizującym się w chirurgii ogólnej i estetycznej. Posiadam ponad 30-letni staż zawodowy, w różnych ośrodkach szpitalnych i zdrowotnych. Moją pasją jest diagnostyka i chirurgia skóry.

Od początku pracy zawodowej zajmuję się usuwaniem zmian skórnych i korekcją niedoskonałości.

Nowe technologie

W ostatnich latach lawinowo przybywa nowych metod w tej dziedzinie, do medycyny wkroczyły lasery, wypełniacze, nowe technologie i nowinki kosmetologiczne. Coraz częściej skalpel zastępują mniej lub bardziej inwazyjne metody leczenia i poprawiania wyglądu ciała.

Wiedza

Stale poszerzam swoją wiedzę i testuję innowacje, które pojawią się na rynku medycyny estetycznej – do oferty wprowadzam tylko te rozwiązania, które przynoszą najlepsze efekty, podnoszą komfort Pacjentów, a jednocześnie zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zakres specjalizacji:

  • chirurgia ogólna
  • dermatochirurgia
  • dermatoskopia
  • medycyna estetyczna
  • leczenie przewlekłej niewydolności żylnej
Magda Ułańska

Magdalena Ułańska

Jestem zwolenniczką zabiegów, które w naturalny sposób pobudzają procesy odbudowy i stymulacji skóry, a przy tym są mało inwazyjne i skuteczne. W pracy z Pacjentami stawiam mocny akcent na edukację zdrowych nawyków dbania o skórę.
arrow-down

W 2017 roku, kiedy z wyróżnieniem obroniłam tytuł magistra kosmetologii, wkroczyłam na niezwykłą ścieżkę zawodową, łączącą pracę z pasją. Specjalizuję się w zabiegach z obszaru laseroterapii, medycyny estetycznej i modelowania sylwetki.

Praktyka i doświadczenie

Praktykę i doświadczenie zdobywałam w różnych ośrodkach zajmujących się medycyną estetyczną i zabiegami SPA. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach poświęconych najnowszym technologiom, preparatom i zabiegom z zakresu diagnostyki skóry, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Możliwości nowoczesnej kosmetologii dają wiele skutecznych rozwiązań. Moi Pacjenci mogą liczyć na wszechstronną pomoc – od pojedynczych zabiegów likwidujących niedoskonałości skóry po holistyczne terapie zabiegowe.

Współpraca z Pacjentem

Współpracę z Pacjentem zawsze rozpoczynam od szczegółowego wywiadu i konsultacji. W trakcie spotkania zapoznaje się ze stanem zdrowia, badam skórę, omawiam prawidłowy schemat pielęgnacji domowej oraz weryfikuję oczekiwania i potrzeby Pacjenta.

Wiele problemów natury estetycznej ma swój początek w nieprawidłowym funkcjonowaniu organizmu – w takich sytuacjach pracujemy z całym zespołem, przygotowując indywidualne terapie łączone, które przynoszą oczekiwane i długotrwałe efekty.

Zakres specjalizacji:

  • zabiegi i profilaktyka anti-aging
  • zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry
  • terapie skóry problematycznej
  • zabiegi epilacji laserowej
Magdalena Jackowska Endokrynolog Medest

Magdalena Jackowska

arrow-down

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny ze specjalizacją w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami gruczołów dokrewnych, czyli wydzielających hormony np.: podwzgórza, przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników, jąder. Jako endokrynolog wspieram swoich Pacjentów w walce z problemem otyłości, zaburzeniami miesiączkowania, trądzikiem, nadmiernym owłosieniem czy powiększeniem gruczołów sutkowych u mężczyzn.

Podejście do Pacjentów

Problemy, z którymi zgłaszają się do mnie Pacjenci traktuję bardzo indywidualnie. Podczas każdej wizyty prowadzę szczegółowy wywiad, aby uzyskać pełną historię choroby i przekrój schorzeń, z którymi mierzy się Pacjent. Zawsze znajduję czas na rozmowę, udzielenie i odpowiedzi na pytania, które budzą niepokój.

Diagnoza i leczenie

Wierzę, że kluczem do rozwiązania problemów endokrynologicznych jest podejście holistyczne, w których nie może zabraknąć kompleksowych badań. Moje wieloletnie doświadczenie pokazuje, że do postawienia trafnej diagnozy i zaplanowania skutecznej terapii potrzebna jest dokładna wiedza o stanie zdrowia Pacjenta. Dlatego w ramach badań wykonuję badane ultrasonograficzne tarczycy, oraz jeżeli jest taka potrzeba, biopsję cienkoigłową zmian ogniskowych tarczycy pod kontrolą ultrasonograficzną..

Chcesz
dołączyć do
Programu Lojalnościowego?