Gabinet

Nasz gabinet powstał z dużą dbałością od każdy detal – od dogodnej i dostępnej dla każdego Pacjenta lokalizacji, przez wyposażenie w najwyższej jakości aparaturę, po kameralny wystrój.

Lokalizacja

Znajdujemy się w samym sercu Zduńskiej Woli, przy skrzyżowaniu ulicy Łaskiej i Kościelnej, na 2 piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Pod drzwi gabinetu prowadzą schody lub winda, a w poczekalni czeka na Pacjentów ekspres do kawy, dystrybutor wody i komfortowe sofy.

Ogólnodostępny parking na tyłach budynku, w którym mieści się gabinet

Wjazd do budynku bez schodów, z rozsuwanymi drzwiami od frontu budynku

Winda, która prowadzi wprost pod drzwi gabinetu

arrow-icon-size3

Jeżeli główne drzwi budynku od strony ulicy będą zamknięte, prosimy o skierowanie się do drzwi od strony parkingu lub telefon do rejestracji:
+48 535 000 608

Jesteśmy gabinetem
Hi-Tech

Pracujemy tylko na sprawdzonych, najwyższej jakości urządzeniach i preparatach.

Ablacyjny laser frakcyjny Co2 – wykorzystywany do odmładzania skóry, likwidacji blizn i rozstępów, usuwania zmian skórnych.

Laser do niwelowania zmian naczyniowych – laser do niwelowania zmian naczyniowych oraz pigmentacyjnych.

Radiofrekwencja mikroigłowa – wykorzystywana do odmładzania skóry, poprawy kondycji i wyglądu skóry, niwelowania rozszerzonych porów, niwelowania blizn I rozstępów.

Laser diodowy do usuwania owłosienia – najnowocześniejsza i bezbolesna metoda laserowgo usuwania zbednego owłosienia.

Nieinwazyjny termolifting – nieinwazyjny termolifting – unikalna platforma pozwalająca na wykonanie bezbolesnego zabiegu liftingującego, dającego natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry bez okresu rekonwalscencji.

Criss karboxy – urządzenie łączące zabiegi oxybrazji z hiperbarycznym tlenem (zabiegi pielęgnacyjne) i karboksyterapii wykorzystującej właściwości medycznego laporoskopowego dwutlenku węgla (zabiegi rewitalizacji oraz redukcji tkanku tłuszczowej I cellulitu).

Aquametix Hydra Prime – oczyszcanie wodorowe – nowoczesne antyoksydacyjne oczyszczanie skóry.